ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Bush nahrávajú nový album v štúdiu Dava Grohla

0 0
Tagy: Bush,


Americká alternative rocková kapela Bush nedávno oznámila, že je opäť v štúdiu. A to s cenami Grammy ovenčeným producentom Nickom Raskulineczom. Bush začali nahrávať nový album, ktorý bude nástupcom The Sea of Memories z roku 2011.
Kvarteto, ktoré tvorí spevák a gitarista Gavin Rossdale, gitarista Chris Traynor, basgitarista Corey Britz a bubeník Robin Goodrige nahráva v Studiu 606 v kalifornskom Northridge. Jeho majiteľom je frotman kapely Foo Fighters Dave Grohl.
Tento rok si Bush pripomínajú dvadsať rokov od vydania debutového albumu Sixteen Stone, ktorý v rebríčku Billboard 200 debutoval na 4. mieste a obsahuje hity ako Comedown, Glycerine a Machinehead, rovnako ako u fanúšikov najobľúbenejšie skladby Everything Zen a Little Things.
Vlani kapela vydala DVD záznam živého koncertu Live From Austin Texas a Blue-Ray so záznamom vypredaného koncertu v priestore Stubbs z augusta 2011. Bush vtedy zahrali klasické songy, ale i nové piesne ako All My Life, The Afterlife a The Sound Of Winter. A práve so singlom The Sound Of Winter sa výrazne zapísali do histórie amerických rádií. Stali sa totiž prvou kapelou, ktorej singel vydaný vlastným nákladom sa dostal na prvé miesto v rebríčku Alternative Radio.
Za celú kariéru majú Bush len v USA a Kanade viac ako 16 miliónov predaných dosiek. A na záver dodajme, že frotman Gavin Rossdale a jeho manželka Gwen Stefani nedávno rozšírili svoju rodinku, keď sa im narodil tretí syn.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...