ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Nový album Michaela Jacksona vyjde už čoskoro

0 0


Spoločnosť Epic Records a správcovia pozostalosti Michaela Jacksona oznámili, že už čoskoro vydajú kolekciu ôsmich zatiaľ nezverejnených piesni z dielne popového kráľa. Albumu nazvaného Xscape sa dočkáme konkrétne 13. mája tohto roku. O prípravu dosky sa z veľkej časti zaslúžil projektový manažér vydavateľstva L. A. Reid. Väčšinu piesni produkoval hviezdny Timbaland.

Ďalej sa na nahrávke podieľali Rodney Jerkins, Stargate, Jerome „Jroc“ Harmon a John McClain. „Michael nám zanechal hudobný materiál, ktorý sme nechali spracovať renomovanými producentmi s ktorými v minulosti spolupracoval alebo si prial spolupracovať,“ uvádza Reid v tlačovom vyhlásení a dodáva: „S extrémnou hrdosťou a cťou túto hudbu ponúkneme svetu.“

Xscape pokračuje v tradícií, v rámci ktorej Michael Jackson pomenoval albumy po jednej zo skladieb, ktorú na nich nájdeme. V tomto prípade titulný track zložili Jackson a Jerkis, ktorý tiež so spevákom nahral pôvodnú verziu piesne. Vydavateľstvo Epic Records ponúkne i deluxe edíciu albumu, ktorá bude obsahovať pôvodné nahrávky, teda ich originálnu podobu. Ako štandardnú, tak i deluxe edíciu je už možné objednávať na iTunes. Čoskoro sa máme dočkať i podrobnejších informácií o tomto hudobnom kúsku.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...