ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Drake Bell kritizuje ostatné celebrity

0 0


Nestáva sa často, aby sa niekto navážal do celebrít kvôli ich fanúšikom. Takejto kritike teraz musia čeliť Justin Bieber, Lady Gaga a Ariana Grande. Všetci majú veľmi oddané a nekompromisné fankluby. Herec a hudobník Drake Bell ich tvrdo skritizoval za to, že svojich fanúšikov podporujú v nenávisti voči iným umelcom.
Čo majú spoločné Justin Bieber, ktorý na začiatku svojej kariéry vytvoril na Youtube svetový rekord, Ariana Grande, ktorá mala k Justinovi istú dobu veľmi blízko a Mother Monster Lady Gaga, ktorá čerstvo prišla o svojho veľkého podporovateľa? Okrem kariérnych úspechov ich spája vzťah k fanúšikom a silná fanúšikovská základňa. Justin, Gaga i Ariana od začiatku svojej kariéry cez internet intenzívne komunikujú so svojimi fanúšikmi a nech urobia čokoľvek, fanúšikovia ich podporujú. Zároveň sa pustia do každého, kto si na ich idoly otvorí ústa.
Presne to si už dlhšiu dobu všíma niekdajší Arianin herecký kolega a hudobník Drake Bell, ktorému už došla trpezlivosť. „Neznášam to desné rozlišovacie klišé – „... si Belieber alebo Directioner alebo čo si? Nie si nič? Tak to s nami nemôžeš priateľiť. Radšej choď preč.“ Nechápem to!“ Najviac mu vadí, že Justin, Ariana i Gaga svojich fans v tomto vlastne podporujú. „Najhoršie je, že sa neozvú a svojim fanklubom nedohovoria.“
Drake pripomenul reakciu Lady Gaga na spor jej fanúšikov s Howardom Sternom. „Keď mu niekoľko Gaga fans poslalo útočné tweety, ako myslíte, že zareagovala ona? Napísala mu, že musí chápať, že tie tweety boli písané s láskou k nej. Že fans nepripustia, aby jej niekto ubližoval. Pritom stačilo povedať – Vážim si vás všetkých, ale prosím Vás o slušnosť.“
„Namiesto toho svojich fanúšikov v týchto súbojoch podporujú. Ako napríklad Bieber. Ten svojim Beliebers dokonca napísal: Áno! Beliebers, choďte do toho! Hovorím Vám, ako náhle zistím, že môj fanúšik kazí meno celému fanklubu, hneď mu napíšem, nech sa upokojí,“ uzavrel Bell.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...