ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Linkin Park prezradili informácie o novej doske

0 0


Na tieto informácie fanúšikovia Linkin Park už nejakú dobu netrpezlivo čakali! Kapela pred pár dňami zverejnila názov, termín vydania i obal nadchádzajúceho šiesteho štúdiového albumu. Doska sa bude volať The Hunting Party. Dočkáme sa jej presne 17. júna 2014.
Nový album z dielne Linkin Park tak vyjde tesne pred začiatkom ich veľkého letného turné Carnivores Tour. Na koncertnú šnúru vyrazia spoločne s 30 Seconds To Mars a AFI. „Tento krát to bolo jednoduchšie, než u predchádzajúcich dosiek, keď sme sa o názve albumu dlho dohadovali. Nikdy nemáme vymyslený názov pred nahrávaním albumu. Vždy preň máme nejaký koncept, ale často má rôzne významy,“ uviedol Mike Shinoda.
Následne dodal, že nahrávka vyjde tento rok v lete a bude to trošku výzva, pretože materiál z nej nebude zrovna prijateľný pre rádiá. Linkin Park stále držia krok s najnovšími technológiami, čo ukázali i v pilotnom singli Guilty All The Same. Ponúkli k nemu interaktívne video v rámci Project Spark, kde si môžu záujemcovia klip sami upraviť a tiež vytvoriť vlastný remix hudby. „ Toto je prvá interaktívna remixovateľná hra. Tešíme sa na to, čo s tým urobíte,“ odkázala kapela fanúšikom.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...