ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Avicii zverejnil klip k pesničke Hey Brother

0 0


Švédsky dídžej a producent Tim Berling má za sebou celkom prelomový rok. I keď tento mladý muž, ktorý sa schováva za menom Avicii , má za sebou už celkom dlhú kariéru na poli hudby, svoj prvý štúdiový album vydal až tento rok.
Doska s názvom True vyšla 13. septembra a obsahuje megahit Wake Me Up, ktorý sa vďaka svojej podmanivej melódií dostal do vysielania prakticky všetkých rozhlasových staníc. Ba je o ňom známa aj informácia, že je veľmi populárny u staršej generácie.
Potom nasledoval druhý singlový počin You Make Me, ktorý podobne ako Wake Me Up lámal rekordy hranosti, no bol jemne viac elektronický. Teraz tu ale máme opäť návrat k podmanivým country melódiám v tanečnom rytme. Ako tretí singel Avicii zvolil track s názvom Hey Brother .
Ten naspieval americký bluegrassový spevák Dan Tyminski. Výsledok už môžete nielen počuť, ale aj vidieť, keďže najpopulárnejší škandinávsky DJ práve zverejnil aj vizuály k tejto pesničke. I tento krát si užijete výpravný klip s nápadom a či dáte znova šancu zaujímavej zmesi country a dance muziky, to už necháme na Vás.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...