ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Demi Lovato si vyslúžila nelichotivú poznámku

0 0


Demi Lovato nepatrí medzi celebrity, ktoré vyhľadávajú problémy len preto, aby sa o nich hovorilo. Predsa však jeden zvláštny problém musela riešiť. A stojí za ním známa komička.

Demi na seba upozorňuje rôzne. Napríklad pokojne priamo na pódiu urobí poriadnu show s Jonas Brothers. Alebo pomáha svojim slávnym kámoškám, keď sú po uši v problémoch. A tiež dokáže dať o sebe vedieť svojim sexepílom. Nemá ale vo zvyku kritizovať ostatné celebrity. A keď už, tak len výnimočne. A práve kvôli tomu musela spätnému útoku sama čeliť.

„Demi si blbá!“ Za týmto výrokom stojí známa americká komička Kathy Griffin. Všetko začalo tým, že Kathy reagovala na tweet, kto je podľa nej najväčší hlupák medzi celebritami. „Asi Debbie Lovato, plus by sa mala dať do poriadku a nenavážať sa do Lady Gaga,“ napísala Kathy. Časť fanúšikov sa jej vysmiala, pretože poplietla meno Demi a časť ľudí začala na ňu drsne útočiť. Na dôkaz dobrej zábavy Kathy veľkú časť týchto reakcií retweetovala.

Sama Demi to naskôr nechcela nechať len tak a zverejnila staršiu fotku s vyplazeným jazykom v pozadí práve s Kathy Griffin a rýpavým komentárom: „Blbá len pre tých, ktorých nemôžem vystáť.“ Neskôr ale tweet zmazala a napísala dlhšie vyjadrenie:

„Ľudkovia, všetkých Vás mám veľmi rada, ale prosím Vás, upokojte sa. Tieto nenávistné tweety nemajú zmysel a nie je to pekné, nech už ten človek urobil alebo povedal čokoľvek. Začína to zaváňať kyberšikanou a to je niečo, čo ja vo svojom okolí nepripustím. Je mi veľmi smutno, keď sledujem, ako ľudia dokážu byť na seba úplne bezdôvodne zlí. Radšej poďme ostatným príkladom. Som si istá, že moji Lovatics nie sú tak zlí. Vždy si vážim Vašu podporu, ale toto už zašlo trochu ďaleko. Šírme dobro, nie nenávisť.“ Nie je jasné, čo presne má Kathy Griffin proti Demi Lovato. Na toto vyjadrenie ale doposiaľ už nereagovala.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...