ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Pharrell Williams na jednom pódiu s Gwen Stefani

0 0


Speváčka Gwen Stefani sa cez víkend na festivale v kalifornskom Coachella Valley postarala o zrejme najväčšie prekvapenie celej akcie. Objavila sa totiž na pódiu v priebehu vystúpenia Pharrella Williamsa. V sobotu večer si tak spoločne strihli hit Hollaback Girl.
Ešte predtým než Gwen Stefani opustila pódium, Pharrell Williams jej naznačil, že jej vystúpenie bolo štartom pre sólový návrat. Gwen pritom ako samostatná speváčka nevydala album od roku 2006. „Skôr než odíde ... Nevideli sme sa deväť mesiacov. Pozrite sa, ako úžasne kráľovná vyzerá po návrate do hudobného priemyslu,“ povedal Pharrell publiku po tom, čo dokončili spoločné vystúpenie.
Gwen Stefani formálne žiadne plány na sólový návrat neoznámila, ale po víkendovom vystúpení si malý comeback pochvaľovala na Twitteri: „Je skvelé dostať sa von z jaskyne.“ Označila tiež festival Coachella 2014 a poďakovala Pharrellovi.
V už spomínanom roku 2006 Gwen ponúkla druhý štúdiový album The Sweet Escape. Potom sa vrátila ku kapele No Doubt, s ktorou v septembri 2012 po dlhej dobe vydala šiestu dosku Push and Shove. S manželom Gavinom Rossdalom, frotmanom rockovej kapely Bush, privítali tento rok v januári tretieho syna, ktorý dostal meno Apollo Bowie Flynn. Pharrell Williams vyšperkoval vystúpenie na festivale i ďalšími hosťami. Nechýbali napríklad Busta Rhymes, Diddy alebo Diplo.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...