ČLÁNKY KONCERTY REBRÍČKY
PRIHLÁSIŤ


Selena Gomez a Justin Bieber opäť tvoria pár

0 0


Nie je na to, mať dobrú kamarátku. Svoje o tom vie i Selena Gomez , ktorá pravdepodobne vďaka svojej kamarátke Demi Lovato zachránila staronový vzťah s Justinom Bieberom.
Ako je už pár dní známe, začiatok nového roka sa niesol v znamení obnovenej lásky Justina Biebera a Seleny Gomez. Že sa naozaj dali opäť dohromady, potvrdili spoločnou romantickou fotkou na sociálnej sieti. Nemajú to ale ľahké kvôli neodbytným paparazzom a tak sa snažia svoju lásku maskovať.
Ako ale vôbec došlo k tomu, že sa tak zrazu dali tieto dve hrdličky predsa len zase dokopy? Predovšetkým vďaka Seleninej najlepšej kamarátke. Reč je samozrejme o Demi Lovato. Tá sa nedávno rozhodla dať si od kariéry pauzu a venovať sa viac sama sebe. V podstate to isté poradila i Selene.
„Čím viac sa Selena rozprávala s Demi o svojej kariére, uvedomovala si, že dať si od všetkej práce pauzu a viac sa venovať rodine a Justin Bieber , je to najlepšie, čo momentálne môže urobiť,“ vysvetlil Selenin blízky priateľ. „Návrat k hudbe ani k herectvu nie je v najbližšej dobe to, čo by Selena mala v pláne,“ doplnil.
Nových songov sa od Seleny zatiaľ teda asi nedočkáme. Snáď tá pauza bude stáť za to a obnovený vzťah s Justinom bude trvať dlhšie než len pár mesiacov. Držíme im v tom obom palce.
Vytvoril: ADMIN
Zdieľaj
Pridaj info
Ak chceš zanechať komentár, musíš byť zaregistrovaný alebo prihlásený na čsrh.sk

Komentáre (0)

+Pridaj komentár


Zatial nikto nekomentoval. bud prvy...